Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Real Racing 3 /mobil/

real racing 3 racing mobile EA ingyenes mobil Istenkirály Isten király sztár

= |:
57 válasz érkezett a témára

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Néha-néha próbálgatom telefonon az EA fejlesztette Real Racing 3-at, ami egy alapból ingyenes, általatok jól ismert mikrotranzakciós fizetési módra épülő játék. Próbáljátok ki , ha tehetitek.

hivatalos oldal: http://www.ea.com/uk/real-racing-3-ios

a fejlesztő fóruma: https://getsatisfaction.com/firemonkeys/products/firemonkeys_real_racing_3

letölthető a goggle áruházból /android/ https://play.google....ea.games.r3_row

facebookon is lehet bohóckodni: https://hu-hu.facebook.com/realracing

ugyanaz a twitteren is: https://twitter.com/realracing

Wikipedia szócikke: http://en.wikipedia....i/Real_Racing_3

PC Guru tesztje: http://www.pcguru.hu...uru-online/1295

Magyarok is beszélnek róla: http://mobilarena.hu...a/hsz_1-50.html

Igazi ellenfelek ellen a speckó "időben eltolt multiplayer" funkcióval

Kép betöltése folyamatban...

Licencelt autók:

Valódi pályák, hozzátartoznak persze a különböző vonalvezetések:

tényleg jól néz ki, de van is gépigénye, nem kérdés

Van benne Ferrari is, aki esetleg arra gerjed:

Pro:

ingyenes

szép

multiplayer

többféle operációs rendszerre

jól ismert kapcsolható fiókok /google, facebook, twitter stb/

hosszú karrier

sok autó

sok pálya

Kontra

drága /EA termék/

gépigény

én pl. elszédülök, azért nem játszom vele olyan sokat, de igazából a Föld is forog, ahhoz is hozzászoktam :rofl:

tényleg drága

Aki minden autót minden téren fullra akar elérni, annak drága. Az ideje is drága... Nem kell megvenni ész nélkül minden autót, lehet menni csak a kedvencekkel is. Aki értelmesen póbál, annak nem annyira drága, aki ész nélkül tolja, annak az NFS World is drága. :eljen:

Szerkesztve TutuHawer által: 2014.03.12 - 06:02

• 1

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik.

Kép betöltése folyamatban... @TUTUHAWER

Sunny84hun

Sunny84hun

• 684 hozzászólás
  • Honda - lover

Info Info

pofásan néz ki :) , lehet rárakom telóra , csak akkor fiam lerabolja :D

• 0

HONDA Civic 1.6 vti + Honda Civic 7gen sedan 1.6 + Honda Jazz 1.2 cool  " Ez nem autó ez HONDA " 

" - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.  "

h6irpd3s.jpg

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Egyre jobban megy, hogy többet játszom vele. Néha kurvaanyázok, de belefér. A valós ellenfeleim rögzített futamai ellen versenyzem én, szóval a sínautókat nehéz lelökni az útról, vannak félreértések, de nem vészes. Sokszor visszamehetek a korábbi versenyekre  fejlődni, javulni stb. Trükkös dolog, hogy meg kell-e venni minden autót, de nem szívesen venném... Előre kell tekinteni, mi az , amit el tudunk érni, mit akarunk majd elérni , szerintem így jól megy ez. Az akksit zabálja a játék, de megértem. Néha kilép, sajnos benne van, EA cucc. Van mentési lehetőség a felhőbe, de mi az a felhő, hol van az, mi az? Biztos jó, nyomom a mentést gyakran.

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik.

TheWinterSoldier

TheWinterSoldier

• 249 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info
Milyen telefonod van? Én még nem láttam kilépni magától sose pedig a megjelenése óta játszok vele kisebb nagyobb megszakításokkal.
  • 0

cropped-NFSH-wiki-header.jpg

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Milyen telefonod van? Én még nem láttam kilépni magától sose pedig a megjelenése óta játszok vele kisebb nagyobb megszakításokkal.

Xperia sp-vel játszom. Néha bejelentkezek és mégis guest vagyok, ki-be jelentkezik... Fura. Talán szakadozik a net? Pedig ki van fizetve és nem a világ végén vagyok, mint a jack sparrow
  • 0

cuebler

cuebler

• 61 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

még az "állítólag" referenciagépként szolgáló nexus7-en is kiugrál, igaz, warez...

• 1

TheWinterSoldier

TheWinterSoldier

• 249 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info
Nálam az S4-en semmi baja.
  • 0

cropped-NFSH-wiki-header.jpg

Dealcsy

Dealcsy

• 281 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

Egy OverMax BaseCore 9+-om van, letöltöttem. 2x 1,2 GHz-s a tabletyó, és csak a pályák betöltésénél szakadozik, versenyek alatt nagyon ritkán.

Tetszik. De csak azért, mert tableten megy és ez egy normális játék androidra. Igaz, még csak offline játszottam vele.

Ha számítógépre lenne, nem tetszene. Amúgy kicsit Shift-es, kicsit World-ös fillingje van.

Meg ingyé' van. Szóval... :eljen:

• 0

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

. Amúgy kicsit Shift-es, kicsit World-ös fillingje van.

Meg ingyé' van. Szóval... :eljen:

Ingyen van  és lehet benne  sokféle autót vezetni. Kicsit furcsa, hogy döntögetni kell a telefont vagy tabletet a kanyarodásnál, eleinte elszédltem, de most már jobb. Haladok  is előre, leköti az embert sok időre , ez tetszik. De sok Xperia SP-használót kidob a játék néha, ez mondjuk fura, sajnálom.

Kicsit Shiftes, hát persze. Nem szimulátor, amit nyilván csak PC-re lehet normálisan csinálni, de azért értelmesen autózni jó, pont mint a shift. Az se szim, de élvezetes azért...

Szerkesztve TutuHawer által: 2013.11.18 - 21:30

• 0

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Mondanom se kell, nem érek rá, meg kedvem sincs a sebességmérőt nézegetni minden kanyar előtt, inkább csak hallgatom, hallgatnám, hányadikban érkezünk... Jellemzően a kedvenc gépem fura: van 4 sebességes automata váltóval szerelt R34 GT-R az utakon, és ahogy fülelem, ilyet kell használni a játékban is, ami eléggé megnehezíti a dolgot. Nem annyira jó, sokkal inkább szar, de majd megszokja az emberSzerk: mai frissites a heti időmérős versenysorozat haladóknak elsősorban. Ingyenes hyundai wrc autót is kaptam. Pozitív dolgok, ajánlott kipróbálni. Heti autós akciók, boost jellegű befizetés, ismerős ea hibák... Vagjatok; csak mobilon. Nekem tetszik de ki nem találnátok: neterror_connect_peer_timeout jellegű hibával küzdok. Tiszta terror.
  • 0

Dealcsy

Dealcsy

• 281 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

Ajajajaj, problémát érzek.

Még offline módban is annyira leköt és élvezem, hogy lehet, a World kárára lesz.

Tabletyóra a legfaszább játék, ami valaha volt. 3D, autós, igazi pályákat vonultat fel és van benne Lexus. Mi kell még? :)

• 1

cuebler

cuebler

• 61 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

hoppáré. az 1.5.0-s nyomokban ferrarikat is tartalmaz! asszem leporolom a nexust.

• 1

Dealcsy

Dealcsy

• 281 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

hoppáré. az 1.5.0-s nyomokban ferrarikat is tartalmaz! asszem leporolom a nexust.

Az ám. Tegnap frissítettem fel és még kell hozzá pár száz óra játék, hogy meglegyenek. :D

• 1

cuebler

cuebler

• 61 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

most egyelőre az acr-ről kellene lekattannom, úgyhogy vár egy kicsit.

amúgy van már az 1.5.0-hoz is unlock mod.

• 0

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

most egyelőre az acr-ről kellene lekattannom, úgyhogy vár egy kicsit.

amúgy van már az 1.5.0-hoz is unlock mod.

Az auto club revolutiont letettem, mert vicces volt nekem az irányítása, a versenyindítás, az autók hangja, a pályákk kinézete, szóval passzoltam egyi deje, csak belépek néha a böngészőben, de futamokon nem indulok

1.5-höz unlock mod??? Az meg... micsoda?

Én a google playből nézem, hogy a grafikai segédprogram frissült:

Felteszem a játékot, aztán a programot, és állíthatok a grafikán. Folyamatosan frissítik, sokan használják, a visszajelzések jók

Google Play: https://play.google....3graphics&hl=hu

• 0

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Én a zenéket is kicseréltem, habár trükkös a dolog. Csak úgy bemásolással nem ment nekem: 13 db zene van a mappánkban, és 13-at tettem be, átnevezve a számaimat az eredeti fájnevekre, így megszólalnak játkék közben. Ha nem állítottam vissza a játék eredeti fájlneveire, akkor nem indult a zeném...

így néz ki kb a mappa elérési útja: Sajátgépthawer Xperia SPBelső tárolóAndroiddatacom.ea.games.r3_row.depotaudiomusic (nyilván ettől eltérhet nektek)

• 0

cuebler

cuebler

• 61 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

az nfsw után az acr irányításának a realizmusát ekézni, hát... (a képzeletetekre bízom). nincs nitro, nincs powerup, figyelni kell az ívre, a tapadásra, szerintem sokkal valószerűbb, mint 415 km/h mondjuk a downtown-ban. mondjuk, jó lenne ha még a gumik állapota és a sérülések befolyásolnák az irányíthatóságot, de hát semmi sem tökéletes.

a hangokat illetően tökéletesen egyetértek, a múlt heti patch ló***rt sem ért ebben a tekintetben. a '13 gt500 hangja leginkább egy csapágyas kézimixerre emlékeztet.

• 1

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

sokat mentem offline-ban rfactorral, race07-tel, mentem az elmúlt egy évben simraceway-jel is, eleinte többet, aztán kevésbé, és az auto club revolution jött be a legkevésbé. Jó, hogy van a mobilra a real racing 3, ezzel el lehet szórakozni, ráadásul sok a dodge és a nissan benne... :D

• 0

Korze

Korze

• 402 hozzászólás
  • TrollKing

Megleptem magam karácsonyra egy LG 4X HD-vel és már települ is a Real Racing :D

• 1

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Megleptem magam karácsonyra egy LG 4X HD-vel és már települ is a Real Racing :D

Nekem kellett kompromisszumokat kötnöm, de talán neked hasítani fog rajta minden gond nélkül. Egyre jobban tetszik, de ezzel együtt egyre kevésbé is. Nyilván a kedvenc autóival szeretne menni az ember, de a karrier mód miatt menni kell pár egyébbel is, például Lexusok meg Audi R8. De azért királyság.

OFF Konkurencia lenne, lehetne az új GT Racing 2, de annak az irányítása szerintem gagyi, mario kart vagy lego racer szintű, pedig ők azzal reklámoznak erősen...

• 0

Válasz erre a témára

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

www.nfswhun.eu
Nothing to see here...
www.nfswhun.eu TrollFace