Ugrás a tartalomhoz

The Crew dumaláda

PC PlayStation 4 Xbox One quqa the crew

674 válasz érkezett a témára

Guest_Quqa_*

Guest_Quqa_*

The%20Crew.jpeg

Az UbiSoft 2014-es nagy dobása lehet (a régi Test Drive csapat által létrehozott) az Ivory Tower legújabb autós játéka a The Crew. Az új online központú játékban, akár véletlenszerű ellenfelek ellen is küzdhetünk, de lehetőség lesz barátainkkal is meccselni. Természetesen van benne single player mód és a sok játékból nagyon hiányzó tuningolás sem hiányzik. A játékterület az egész USA-t behálózó, szint lépesenként megnyíló újabb és újabb pályarészekből épül majd fel. A 2014 év elején PC mellett, PlayStation 4 és Xbox One platformokon fog megjelenni, de lesz iOS és Android alkalmazás is. Az irányítás arkad jellegű és zárt, ill. nyílt pályákon üldözhetjük az ellent vagy borogathatjuk halomra a zsernyákokat. Az előzetes videók alapján a hagyományos versenyzős küldetéseken kívül lesz checkpoint-ok mentén történő furikázás és terepen – közúton való vad versengés, aminek (természetesen játéktípusonként) akár az ellenfél rommá törése vet csak véget. És ami kevés játékban fordul elő, bandákba szerveződhetünk és így üldözhetjük az elfogandó/elérendő célt.

Hivatalos oldal

Úgy volt hogy márciusban megjelenik, de a legújabb infók szerint csak július-szeptember közé várhatjuk.

The Crew trailer
The Crew
The Crew Gameplay

További videók a játékról.

The Crew rendszerkövetelmény(ek)

Rexinfernum

Rexinfernum

• 1.066 hozzászólás
  • Fallen...

Info Info

Várjuk a játékot! :eljen:

• 0

76561197995155955.png

Toм

Toм

• 1.047 hozzászólás
  • ~ M1 Lover ~

Hol voltál eddig, te csöves? :crazy:
  • 0

Aki azt mondja, hogy a BMW péniszhelyettesítő, az kapja be a BMW-met!!! Posted Image

Posted Image

Sunny84hun

Sunny84hun

• 684 hozzászólás
  • Honda - lover

Info Info

én is talán 1x megjelenik pc re :)

• 1

HONDA Civic 1.6 vti + Honda Civic 7gen sedan 1.6 + Honda Jazz 1.2 cool  " Ez nem autó ez HONDA " 

" - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.  "

h6irpd3s.jpg

vferi

vferi

• 4 hozzászólás
  • Newbie

Info Info
Én is várom már. Remélem találkozunk majd a World-os arcokkal, jó lenne végre egy használható játékban újra együtt gurulni... :)Tapatalk 2-vel küldve az én X10i-ről
  • 2

Toм

Toм

• 1.047 hozzászólás
  • ~ M1 Lover ~

Biztos ehhez is jó géped kell legyen...

• 0

Aki azt mondja, hogy a BMW péniszhelyettesítő, az kapja be a BMW-met!!! Posted Image

Posted Image

Sunny84hun

Sunny84hun

• 684 hozzászólás
  • Honda - lover

Info Info

Én is várom már. Remélem találkozunk majd a World-os arcokkal, jó lenne végre egy használható játékban újra együtt gurulni... :)Tapatalk 2-vel küldve az én X10i-ről

sztem biztosan fogsz  ;)

• 0

HONDA Civic 1.6 vti + Honda Civic 7gen sedan 1.6 + Honda Jazz 1.2 cool  " Ez nem autó ez HONDA " 

" - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.  "

h6irpd3s.jpg

vferi

vferi

• 4 hozzászólás
  • Newbie

Info Info
A megjelenést tudtommal már rég elhalasztották szeptember környékére.Tapatalk 2-vel küldve az én X10i-ről
  • 1

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

A megjelenést tudtommal már rég elhalasztották szeptember környékére. 

Igazából plusz - mínusz 1-2 hónap... Meg nyáron amúgyis nyári szünet van, akkor annyit nem játszanál. :D  Jobb is a szeptember , addigra esetleg be tudok fizetni tesóimmal új PC-re. Fasza lenne, ha besegítenének, hogy én jól szórakozzak...

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik.

Kép betöltése folyamatban... @TUTUHAWER

vferi

vferi

• 4 hozzászólás
  • Newbie

Info Info
Ja addigra nekem is összejönne új gépre való, remélem nem félmilliós vas fog kelleni alá.Tapatalk 2-vel küldve az én X10i-ről
  • 1

Toм

Toм

• 1.047 hozzászólás
  • ~ M1 Lover ~

Egy újabb videó a játékról. :eljen:

The Crew - Gameplay Trailer (PS4/Xbox One)

• 2

Posted Image

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás
  • NFS World Magyar Ranglista

Spoiler

kár nem play4free lesz... :jujjjdejo:

amúgy nagyon ütősnek néz ki PC-re is jön nem? :grin:

• 1

Kép betöltése folyamatban...

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van!

TCMChris

TCMChris

• 640 hozzászólás
  • R8 Maniac

Info Info

Ja, meg Next-Gen konzolokra :D

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

Toм

Toм

• 1.047 hozzászólás
  • ~ M1 Lover ~

Spoiler

De biztos lesz PC-re is. :crazy:

• 0

Posted Image

TCMChris

TCMChris

• 640 hozzászólás
  • R8 Maniac

Info Info

Friss képek:

• 2

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Tetszenek a friss képek, meg a korábbiak is, mert lehet tuningolni mindenféle irányba, de sok hiperszuper extravagáns tuning amolyan óvodás szintű nekem. Odateszek egy Nissan 370Z-t utcai tuningra és kész az autó. Egy dirt változat már röhejes nekem. Persze, királyság a játék, jó látni egy Dodge-ot. Dirt verzióban választok egy Dodge RAM-et jó nagy kerekekkel, utcai tuningra meg RAM SRT10 legyen. A többi ilyen dirt jellegű átalakított gép kicsit furcsa, remélem, érthető, mire akarok kilyukadni

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik.

Kép betöltése folyamatban... @TUTUHAWER

Rab!dFox

Rab!dFox

• 824 hozzászólás
  • Follow the fox!

Info Info

Friss képek:

Spoiler

Kicsit nyomik a modellek. :) És nem az aftermarket splitterrel is 20 centis hasmagasságra, meg a malomkerékre (gondolom ezek változtathatóak) vagy az eszement dirt-ös tuningra gondolok.

De nem baj ha nem 100%-osan pontos az alapforma - választok egy kocsit és 10-ből 10 játékos ha azt mondja hogy Corvette-ben ülök az bőven elég nekem Corvette-nek :D

Lényeg hogy ezt várom én is, itt még lejön számomra valamiféle lelkesedés a fejlesztőcsapat irányából. A Need for World, Speed of World, World of Need, World of Speed-ből ellenben semmi ilyet nem tudok kiszagolni. Elmondani nem tudom mennyire nem érdekel AZ a játék.

• 1

vferi

vferi

• 4 hozzászólás
  • Newbie

Info Info
Hát remélem hogy teljesítmény tuning nem együt van az optikai tuningal mert én pl egy Camaro-ra vagy Corvette-re nem szeretnék rakni semmit, az úgy szép ahogy van... Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G510-0200-el
  • 0

TCMChris

TCMChris

• 640 hozzászólás
  • R8 Maniac

Info Info

Hát remélem hogy teljesítmény tuning nem együt van az optikai tuningal mert én pl egy Camaro-ra vagy Corvette-re nem szeretnék rakni semmit, az úgy szép ahogy van...

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G510-0200-el

Én is, viszont felnéztem az SG-re és ilyen képet látok:

Kép betöltése folyamatban...

Csak remélni tudom, hogy azért a digitális kijelzők itt működni fognak azért, nem úgy mint a TDU2-ben...

• 0

BRIANOVERCLOCK

BRIANOVERCLOCK

• 1.114 hozzászólás
  • lómai

Eddig nem nagyon érdekelt, de ez azért nem tűnik rossznak.

Lehet még is ez tesz be a worldnek..

• 2

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

www.nfswhun.eu
Nothing to see here...
www.nfswhun.eu TrollFace