Ugrás a tartalomhoz

Fotó

WoS általános

nfs Slightly Mad Studios World of Speed

167 válasz érkezett a témára

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás
  • NFS World Magyar Ranglista

Kép betöltése folyamatban...

Slightly Mad Studios előrukkolt legújabb autóversenyes PC-s MMO-jával, a World of Speeddel.

A Slightly Mad Studios neve onnan lehet ismerős, hogy ők csinálták a Need For Speed: Shiftet, illetve ők állnak a Project CARS mögött is. Szóval a srácok tudnak valamit a versenyjátékokról

A World of Speed lényegében egy free-to-play autóversenyzős csapatalapú MMO, ami igyekszik átszakítani a tradicionális versenyjátékok állította határokat. A játékosok négyes csapatokban mérkőznek meg egymással, és sokkal többről szól, mint hogy ki tud gyorsabban A-ból B-be eljutni.

Különböző kis csapatos és egyéni “küldetéseket” teljesíthetnek a játékosok a versenyek közben, ezzel is pontot szerezve. Itt például nincs vége a versenynek, ha kipörgünk az első kanyarban, mert nem csak az első három hely egyikéért, hanem rengeteg másért is kaphatunk pontokat. A World of Speed igyekszik kikerülni azokat a hibákat, amikbe sok online versenyjáték rendre beleesik.

A bejelentés mellé kaptunk egy trailert is.

Hamarosan jön egy előzetes is, amiből sokkal többet is megtudhattok majd a World of Speedről, de addig is meséljétek el, hogy nektek hogy tetszik a free-to-play autós MMO.

A World of Speed még idén érkezik, kizárólag PC-re.

• 4

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van!

noblem1983

noblem1983

• 216 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

Akkor ezért tojnak nagyban a World-re mert megvan az utánpótlás?

• 0

BRIANOVERCLOCK

BRIANOVERCLOCK

• 1.114 hozzászólás
  • lómai

Akkor ezért tojnak nagyban a World-re mert megvan az utánpótlás?

Ez most EA termék lesz vagy nem? Nem tiszta nekem..

• 0

TCMChris

TCMChris

• 640 hozzászólás
  • R8 Maniac

Info Info

Ez most EA termék lesz vagy nem? Nem tiszta nekem..

Nem EA termék lesz..

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

BRIANOVERCLOCK

BRIANOVERCLOCK

• 1.114 hozzászólás
  • lómai

Nem EA termék lesz..

Akkor nem ezért tojnak a worldre. :D

• 0

Toм

Toм

• 1.047 hozzászólás
  • ~ M1 Lover ~

Van hivatalos gépigénye?

• 0

Aki azt mondja, hogy a BMW péniszhelyettesítő, az kapja be a BMW-met!!! Posted Image

Posted Image

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Van hivatalos gépigénye?

Ma jelentették be, az még odébb van :D

• 0

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Mindenképpen tetszik, hogy ingyenes a többi nem érdekel

Abszolút. Azt még kigazdálkodom én is.

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik.

Kép betöltése folyamatban... @TUTUHAWER

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

Az előzetest linkelje be valaki reggel, legyen szíves, mert mobilról... nem tuti, elég szarul nyomonWysłane z mojego SONY XPERIA przy użyciu Tapatalka
  • 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik.

BRIANOVERCLOCK

BRIANOVERCLOCK

• 1.114 hozzászólás
  • lómai

linkItt egy gameplay

• 1

Rab!dFox

Rab!dFox

• 824 hozzászólás
  • Follow the fox!

Info Info

Spoiler

Hát... csak csóváltam a fejem végig. -_-

Tükörsima utak, semmi bukkanó, járdaszegély se csinál a kocsival semmit, oszlopok kidöntése is csak látványeffekt. A fű is csak zöldre festett aszfalt, a pályát határoló korlátok, reklámtáblák is egyből a pályából nőnek ki. Hogy az ide-oda csapódó fogalmatlanok törődését végig érezhessük. Lehet mondani hogy béta stb, de az már látszik hogy mi akar lenni a játék.

(Ej de régen volt már a jó kis Project Torque (Heat Online) ahol sokszor bentmaradt a lélegzet a kidönthetetlen oszlopok között száguldva, vagy ha túl sok terelőkarót kaszáltunk a kocsi alá, akkor azokon felvágott minket a levegőbe a FIZIKA. Nem kell szimulátor, de minimum valami ilyesmit már okos emberek, légyszi'!)

• 2

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

+ pont, hogy lesz benne belső nézet igy újra előkukázhatom a kormányomat :D

Szerintem egy jó kis konkurencia lehet a nfs:world-nek és akkor összeszedik magukat.Minden esetre én már várom, mert ha a world igy marad napról napra kevesebb játékos lesz és mikor megjelenik a world of speed akkor átpártolnak sokan arra.

• 1

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

+ pont, hogy lesz benne belső nézet igy újra előkukázhatom a kormányomat :D

Szerintem egy jó kis konkurencia lehet a nfs:world-nek és akkor összeszedik magukat.Minden esetre én már várom, mert ha a world igy marad napról napra kevesebb játékos lesz és mikor megjelenik a world of speed akkor átpártolnak sokan arra.

Szerintem a Worldnek valóban konkurencia, a kérdés, hogy ki vágyik még ilyenre. Nyár végére, ősz elejére összekaparunk egy kis zsetont egy új gépre, és megnézzük talán a The Crewt. Niytott terep és egyéb tuning-verseny-csapat-közösséggi, stb stb, és inkább szűrjük ki az ingyenélő csalókat, meg retardáltakat. Az ingyenesnek ez a hátránya, igen, de egy idő után már csak tesztelni van kedvem az ilyet. Majd meglátjuk, de a videó nekem se OK, sok kurvaanyázás lehet, ezért óvatoskodok csak teszt címszóval

• 1

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Szerintem a Worldnek valóban konkurencia, a kérdés, hogy ki vágyik még ilyenre. Nyár végére, ősz elejére összekaparunk egy kis zsetont egy új gépre, és megnézzük talán a The Crewt. Niytott terep és egyéb tuning-verseny-csapat-közösséggi, stb stb, és inkább szűrjük ki az ingyenélő csalókat, meg retardáltakat. Az ingyenesnek ez a hátránya, igen, de egy idő után már csak tesztelni van kedvem az ilyet. Majd meglátjuk, de a videó nekem se OK, sok kurvaanyázás lehet, ezért óvatoskodok csak teszt címszóval

hát majd addig lehet élvezni mint world-őt 1 - 1,5 év van, kitudja a hackerektől függ :D , meg a csapattol, hogy mennyire hadják el a játékot amiután megjelenik.

• 1

Sunny84hun

Sunny84hun

• 684 hozzászólás
  • Honda - lover

Info Info

nekem olyan juiced filling :)

• 0

HONDA Civic 1.6 vti + Honda Civic 7gen sedan 1.6 + Honda Jazz 1.2 cool  " Ez nem autó ez HONDA " 

" - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.  "

h6irpd3s.jpg

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

[color=#ffffff;]Itt még van pár kép[/color]

• 0

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Új képek:

• 0

Korze

Korze

• 402 hozzászólás
  • TrollKing

lehet regelni a honlapjukon aaz újdonságokért, meg a késöbb megjelenő bétáért.

http://worldofspeed.com/

• 2

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

lehet regelni a honlapjukon aaz újdonságokért, meg a késöbb megjelenő bétáért.

http://worldofspeed.com/

pát e-mail cimmel feliratkoztam... valamelyik csak bekerűl a bétába :D

• 0

TutuHawer

TutuHawer

• 559 hozzászólás
  • NETERROR_TERROR

pát e-mail cimmel feliratkoztam... valamelyik csak bekerűl a bétába :D

én is jelentkeztem, szerintem beválogatnak minket. Abból indulok ki, hogy a world-garage-on egy csomó embernek már van regije, beírták a nevet is hozzá. Pár munkanap és remélem, kapunk mi is.

• 1

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

www.nfswhun.eu
Nothing to see here...
www.nfswhun.eu TrollFace