Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Grid 3

grid autosport race

17 válasz érkezett a témára

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás
  • NFS World Magyar Ranglista

Kép betöltése folyamatban...

Itt az első videó a június végén megjelenő játékról.

A játékban újra helyet kap a belső nézet, miközben összesen 22 helyszín és több mint 100 pálya közül választhatunk majd.

• 2

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van!

TCMChris

TCMChris

• 640 hozzászólás
  • R8 Maniac

Info Info

Itt az első videó a június végén megjelenő játékról.

A játékban újra helyet kap a belső nézet, miközben összesen 22 helyszín és több mint 100 pálya közül választhatunk majd.

Tehát, végre megjelenik az igazi GRID2 :crazy: A most kapható GRID2 nekem tetszett, de, voltak benne hibák azért... Nagyon várom az Autosportot :eljen:

• 2

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Tehát, végre megjelenik az igazi GRID2 :crazy: A most kapható GRID2 nekem tetszett, de, voltak benne hibák azért... Nagyon várom az Autosportot :eljen:

én a 2-esből a belső nézetet hiányoltam.... valahogy úgy jobb élmény nyújt egy játék ha van belső nézet ahogy a pilóta látja a dolgokat!

Még az a jó, hogy a Codies játékok még a régebbi gyengébb gépeken is elég szép grafikával futtnak nem úgy mint a EA ... :szomoru1:

• 0

TCMChris

TCMChris

• 640 hozzászólás
  • R8 Maniac

Info Info

én a 2-esből a belső nézetet hiányoltam.... valahogy úgy jobb élmény nyújt egy játék ha van belső nézet ahogy a pilóta látja a dolgokat!

Még az a jó, hogy a Codies játékok még a régebbi gyengébb gépeken is elég szép grafikával futtnak nem úgy mint a EA ... :szomoru1:

Én is, meg, az irányítás, olyan...szar, viszont, ja, szépen elfut ez régebbi gépeken is, elgondolkodok az Autosporton 

• 0

Kép betöltése folyamatban...Kép betöltése folyamatban...

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

új játékmenet videó

• 0

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

The Black Edition - GRID Autosport

• 1

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

új videó

• 0

ZSOMBOOR

ZSOMBOOR

• 110 hozzászólás
  • Open Beta Player

Na ezt én is várom, az elsőt azt nagyon szerettem, kár hogy olyan hamar kilőtték az online-t..akkor kezdtem el inkább World-el játszani, előtte annyira nem.  A kettőt is vártam, de elég csalódás lett számomra. :szomoru1:  Remélem ez inkább az 1-re vagy a TOCA-ra fog hasonlítani mintsem a GRID 2-re, saját elmondásuk szerint úgy kellene hogy legyen..na de majd kiderül :D 

• 1

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

pár, új játékmenet videó

http://www.youtube.c...paKM5KCx0#t=182

http://www.youtube.c..._zNn13esVI#t=26

• 1

Korze

Korze

• 402 hozzászólás
  • TrollKing

szép az az MP4-es :) meg úgy alapból a játék is.

Az irányitásra kiváncsi leszek, na meg persze a gépigényre :D

• 0

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

törés teszt videó:

• 1

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Megjelent a Grid Autosport játék teljes autólistája

Autók

Túraautó kategória

Honda Civic Touring Car Ford Focus ST Touring Car Chevrolet Cruze Touring Car BMW 320 Touring Car MINI Miglia Mercedes-Benz C63 AMG (Cat B Special) Audi RS5 (Cat B Special) Ford Racing Ute Holden VE Commodore Ute Mini John Cooper Works Challenge Peugeot 408 SCB ADC Presteza-14 Ford Falcon FG Holden VF Commodore Ford Sierra RS500 Costworth Group A Nissan 1991 (R32) Skyline GT-R Group A

Endurance kategória

Audi R8 LMS Ultra Mercedes-Benz SLS AMG GT3 McLaren 12C GT3 Aston Martin N24 V12 Zagato Shelby Cobra “Daytona” Coupe Nissan 2008 (R25) GT-R Nismo GT500 Honda HSV-010 GT Ford GT40 MK1 Lola B12/80 Mazda 787B

Formula kategória

Dallara F312 Ariel Atom 3.5 Caterham SP/300.R Lola B05/52 Ariel Atom 500 V8 Dallara IndyCar Caparo T1

Tuning kategória

Ford Mustang Boss 302 Chevrolet Camaro SS Dodge Challenger SRT8 392 Nissan 2003 (S15) Silvia spec-R Aero Honda S2000 Mazda RX-7 Type RZ (FD3S) Dodge Charger R/T Plymouth AAR Cuda Ford Mustang Boss 302 Modified Chevrolet Camaro SS Modified Honda S2000 Modified Nissan 2003 (S15) Silvia Drift Tuned Nissan 2004 (Z34) 350 Nismo Drift Tuned Mazda RX-7 (FD3S) Drift Tuned Nissan 2005 (R34) nismo GT-R Z-Tune Mazda Panspeed RX-7 (FD3S) Honda 5zigen Civic Mitsubishi Lancer Evolution X Team Orange Nissan 2011 (Z34) Chris Forsberg Racing 370Z Nissan 1993 (S13) Daijiro Yoshihara 240SX Honda NSX R

Street kategória

Mini John Cooper Works GP Ford Focus ST Volkswagen Golf R Honda Integria Type R DC5 BMW 1 Series M Coupe Lancia Delta HF Integrale Evo 2 BMW M3 Coupe Audi RS 5 Coupe Mercedes-Benz C63 AMG Aston Martin Vanquish Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series Alfa Romeo 8C Competizione BMW E30 Sport Evo Alfa Romeo 4C Pagani Huayra SRT Viper GTS Mazda Furai McLaren 12C Aston Martin One-77 McLaren P1™ Pagani Zonda Revolución Bugatti Veyron 16.4 Super Sport Koenigsegg Agera R McLaren F1 GT

Pályák

Versenypályák

Hockenheim Sepang Jarama Yas Marina Brands Hatch Bathurst Mount Panorama Circuit Mont-Tremblant Circuit of the Americas Autodromo Do Algarve Indianapolis Okutama Red Bull Ring Autosport Raceway Spa Francorchamps Istanbul Park

Városok

Dubai Chicago San Francisco Chicago Paris Washington Barcelona

• 0

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Ford GT40 MK1

• 0

BRIANOVERCLOCK

BRIANOVERCLOCK

• 1.114 hozzászólás
  • lómai

Spoiler

Hát ez elég érdekesen néz ki.

• 0

Korze

Korze

• 402 hozzászólás
  • TrollKing

Megvásárolható a virágboltban.

Ki is próbáltam gyorsan, hogy milyen lett az új Grid. Grafikára nekem tetszik, az irányitás is sokkal jobb mint a 2-ben volt, viszont van pár hiba is ami kb 20 perc játék után már feltünt. Külső nézetből mikor hátranézek, van egy érdekes késése a kocsi fizikai megváltoztatásának. Néha random elengedi a gázt, ami elég idegesitő...

Viszont ami nagyon tetszik: erősek az ellenfelek, nem is hagyják magukat csak úgy megelőzni. Időnként a gép is hibázik (kisodródik, elnézi a féktávot, stb.). Lévén, hogy pálya versenyről van szó, büntetés jár ha elhagyod a fehér vonalat és igy szerzel jobb poziciót. Ilyenkor a gép automatikusan felengedi a gázt kb 2 sec-re. Ez ötletes :)

Csinálok késöbb videót i a játékról, de ahoz még bele kell jönnöm kicsit. Meg kell szokni az irányitást, de ez legalább nem az a "végig driftelem a kanyart full gázon" verzió. Kormánnyal lenne az igazi, de az nincsen sajnos.

Ha csinálnak hozzá egy jó multit, akkor nálam kifejezetten nyerő lesz és tuti megveszem.

Szerkesztve Korze által: 2014.06.25 - 09:29

• 1

VIDIA

VIDIA

• 493 hozzászólás

Megvásárolható a virágboltban.

Ki is próbáltam gyorsan, hogy milyen lett az új Grid. Grafikára nekem tetszik, az irányitás is sokkal jobb mint a 2-ben volt, viszont van pár hiba is ami kb 20 perc játék után már feltünt. Külső nézetből mikor hátranézek, van egy érdekes késése a kocsi fizikai megváltoztatásának. Néha random elengedi a gázt, ami elég idegesitő...

Viszont ami nagyon tetszik: erősek az ellenfelek, nem is hagyják magukat csak úgy megelőzni. Időnként a gép is hibázik (kisodródik, elnézi a féktávot, stb.). Lévén, hogy pálya versenyről van szó, büntetés jár ha elhagyod a fehér vonalat és igy szerzel jobb poziciót. Ilyenkor a gép automatikusan felengedi a gázt kb 2 sec-re. Ez ötletes :)

Csinálok késöbb videót i a játékról, de ahoz még bele kell jönnöm kicsit. Meg kell szokni az irányitást, de ez legalább nem az a "végig driftelem a kanyart full gázon" verzió. Kormánnyal lenne az igazi, de az nincsen sajnos.

Ha csinálnak hozzá egy jó multit, akkor nálam kifejezetten nyerő lesz és tuti megveszem.

töltöm én is lefele kiváncsi vagyok milyen lesz... szeretem amúgy a Codies játékokat, mert gyengébb gépen is elég szép a grafika :vigyor5:

• 0

Korze

Korze

• 402 hozzászólás
  • TrollKing

töltöm én is lefele kiváncsi vagyok milyen lesz... szeretem amúgy a Codies játékokat, mert gyengébb gépen is elég szép a grafika :vigyor5:

Az elején bekapcsolva hagytam a segitségeket, csak a kanyar elötti fékrásegitést kapcsoltam ki. nem volt rossz, de mindig közbelépett az ABS, ha kicsit jobban ráhúztam az ívre a kocsit. Meguntam és kikapcsoltam minden rásegitést, egyedül az ideális ivet mutató zöld sávot hagytam meg. Láss csodát.....iszonyat jó lett az irányitás. Már túl vagyok a Session 3-on a Touring kategóriába és egyre jobban bejön. 

Igy, hogy minden kivan kapcsolva, igazán élvezhető a vezetés. ha nyomsz egy dundit kanyarból kifele, simán ekezdni kitolni a seggét és kicsit vissza kell terelni. Ha túl nagyot fékezek a kanyarok elött beblokkolnak a fékek és tuti fal a vége.....erre figyelni kell, finoman a fékkel, inkább több kicsi mint satufék.

Mindent összegezve: RÁSEGITÉSEK OFF ÉS KIRÁLY A JÁTÉK :)

• 2

Blacushun

Blacushun

• 332 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

az első rész igyé nyomás https://www.humblebu.../grid-free-game

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

www.nfswhun.eu