Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Az első magyar kis összejövetel

- - - - - the crew összejövetel magyar első krúz autókázás severinus

10 válasz érkezett a témára

Severinus

Severinus

• 599 hozzászólás
  • Sötét Lovag

Info Info
[color=#ffffff;]Az első magyar kis összejövetel[/color]

Kép betöltése folyamatban...

[color=#ffffff;]Dátum: [/color]
2015. 02. 28. (szombat) 21:00
VAGY
2015. 03. 01. (vasárnap) 20:00
...kifulladásig, de inkább max. éjfélig.

[color=#ffffff;]Helyszín:[/color]
USA, Mountain States, Las Vegastól északra, a Bonnville Salt Flats-i Speed skill-nél.
[color=#00ff00;]Térkép:[/color]
Spoiler

Nagyon nagy a csönd a közösségen belül ennél a témánál :(...
Egy ideje terveket szövögettem FB nagy közösséget érintve, de mivel annyira megcsappant az érdeklődés, és az aktivitás, hogy csak is kis körben szeretném megrendezni.
Nem várok tömegeket, de örülni fogok, ha sikerült 2 Crew-nak összejönnie.

[color=#ffffff;]Ennek feltételei:[/color]
- az, aki jönni szeretne, előre jelzi nekem szándékát még a napokban!
- egy időben lépnek fel azok, akik szeretnének jönni!
- gyülekező Skype-n, vagy ha lehet, akkor Team Speak-en!
- ha a fenti kettőnek (Skype/TS) nem is tesz eleget, az a minimum, hogy a játékban is műxik a mikrofonja!
...szóval a mikrofon használata kötelező, így az ne számítson örökös visszaírásokat/megvárásokat, aki ennek tudatában mégsem használ mikrofont!

[color=#ffffff;]Előforduló hibák:[/color]
- szinkronizálás: nehezen hoz össze minket a játék 1 Crew-ba
megoldás: fent említve, igyekszünk 1 negyedórában egyszerre fellépni UPlay-re és a Crew-ba
- hálózat szakadása, ez mindenkinél előfordulhat

Nagy létszámnál 2-3 Crew Master lesz a konvoj vezetője, ha útvonalakat teszünk meg!

[color=#ffffff;]Programok:[/color]
- autókázás A-ból B-be
- fotózkodás, akár videózás...
- tetszés szerint valakinek a karrierét húzni
- PvP-k, privátok, frakció versenyek
- bármi, ami még az eszünkbe juthat :)...

[color=#ffffff;]Elérhetőségeim:[/color]
- UPlay: Severinus89
- [color=#00ff00;]TS:[/color]
[color=rgb(0,255,0);]Ip: onyx.voic.in:6180[/color]
[color=rgb(0,255,0);]Szoba: NFSW VENDÉG[/color]
[color=rgb(0,255,0);]Password:[/color]

Várok mindenkit szeretettel, remélem jó szórakozásnak nézhetünk elébe ;)

Ui.: kérlek Titeket, hogy ezt a The Crew Hungary FB oldalon ne hirdessétek, mert csak is kis körben szeretném lebonyolítani a rendezvényt.
Valamint várható 1-2 olyan fórumtag érkezése, akik igaz a fórumon nem aktívak, de a játékban sűrűn jelen vannak és Skype-n keresnek bennünket.

• 3

Blacushun

Blacushun

• 332 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info
Spoiler

kaptunk ts helyet korrekt hely a ts leírásba benn van  

Szerkesztve TCMChris által: 2015.02.26 - 14:17
[spoiler][/spoiler]......

• 0

Severinus

Severinus

• 599 hozzászólás
  • Sötét Lovag

Info Info

kaptunk ts helyet korrekt hely a ts leírásba benn van  

Köszönöm.

És kérlek, használd a spoilert, hamar floodolódna 1-1 oldal :/...

• 0

Tökmindegy

Tökmindegy

• 65 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

... ha az internet is úgy akarja ott leszek ;)

• 1

Tökmindegy

Tökmindegy

• 65 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

ha valakinek van kedve "kiprobálni" a Bonus-mission -okat érdemes lenne egy 4-es csapatot összehozni , szívesen társulnék :rolleyes:

legegyszerűbb a Uplay "chat" használata... a játékbeli általában ki van kapcsolva...

• 2

derekas

derekas

• 1.735 hozzászólás
  • A Bukott

ha valakinek van kedve "kiprobálni" a Bonus-mission -okat érdemes lenne egy 4-es csapatot összehozni , szívesen társulnék :rolleyes:

legegyszerűbb a Uplay "chat" használata... a játékbeli általában ki van kapcsolva...

Nekem van kedvem. Csak teveled sose vagyunk egy hullámon. :P Az összejövetelre beesek, de én leszek a süketnéma utcagyerek :D Nekem a játékbeli chat sem rossz, ha már összeállt a csapat.

• 2

Severinus

Severinus

• 599 hozzászólás
  • Sötét Lovag

Info Info

Na, megnéztem a TS címet, amit Lacus javasolt, perpil üres, csak én vagyok fent (még).

A leírásban megadtam, de itt is jelzem:

Ip: onyx.voic.in:6180
Szoba: NFSW VENDÉG
Password:

Jelszó nem kell, gyertek lehetőleg a UPlay-es nevetekkel :)
21:00-ra igyekszem itt lenni, maximum félóráig gyűjtjük az embereket, mindenkit szívesen várok ;)

• 2

Tökmindegy

Tökmindegy

• 65 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

... bocsesz fijuk(lányok) ez nem jön össze... mai nap ezzel szórakoztam... de max 1 emberkével sikerül összehozni a csapatot 3-4 fős csoport nem jön össze.. sőt... kész kabaré az egész... de háta sunny beszámol... mert nekem tele a tö... hócipőm ezzel a megoldatlan chat, multi, megy egyáltalán a The Crew-el.

Mind Játék istencsászár... ha nem lennének Szociális igények überfaxa lenne... de így hogy egész nap azzal baxxakszunk, hogy egy 4 fős crew összejöjjön (azzal akivel valóban akarsz együtt lenni...) így ez egy éretlen trágyadomb !!!

Vadidegenekkel 4-5 perc alat simán összejön a 4 tagú Crew... de ez csak egy szedett-vedett társulat... 4-en 5 félét gondolnak... semmi köze ahoz amiről a reklám szólt...

Nagyon csodálkozok, hogy még nem futottak rá valami keménytökű ügyvédre... mert a szart is kiperelném belőlűk ha értenék hozzá... [color=rgb(128,128,128);]( vagy az apró-betús részben ez mind le van írva ???)[/color]

még hogy Never Drive Alone... :kabbbbe:

:gun:Drive with anybody... but never with your Frend's :fukk:

na bazz... Severinus jött s 3 sec alatt behívot egy 3 fös crewbe... :wizard:

Szerkesztve Tökmindegy által: 2015.02.28 - 20:28

• 2

Severinus

Severinus

• 599 hozzászólás
  • Sötét Lovag

Info Info

Meghajolok azon kitartók előtt, akik türelmükkel bizakodóan igyekeztek velem tartani! :)

Sajnos igaza van Tökmindegynek. Győzött a marketing, és mi hiúk voltunk.

Persze nem vagyok mindig mágus, hogy minden elsőre sikerült, de megoldódott, hogy Tökmindegy is közös Crew-ba csatlakozzon.

Viszont közel 1,5 órán keresztül szenvedtünk, hogy a 2 Crew lássa egymást, ne csak a térképen, de a terepen is!

A TS-től remélem hosszú időre elbúcsúzhatok, mert qrva nagy csalódás... hiába van agyon magasztalva az egyszerűsége, de nagyszerűsége elmarad a kommunikációnál, amikor tisztán akarnánk egymást hallgatni, nem beszélve arról, amikor MINDENKI visszhangozva hallja a másikat.

Lehetőleg kerüljenek azok a felajánlások, akik a TS-t szorgalmazzák.

Köszönöm, de 10-0 megint a Skypenak! <3 Pápá TS...

A technika persze nem fogott ki rajtunk 100%-osan, így a műsort a többieknek köszönhetem, hogy sírva röhöghettünk 1-1 benyögésen :).

NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK, hogy eljöttetek:

Derekas,

TCMChris,

Kodinsky,

Tökmindegy,

a Kiss fivérek (TopSpeed01 és Vycoland),

Pityesz,

Servant35.

Levonva a tanulságot:

- várunk még az ifjú The Crew felnővésére

- bizakodóbb leszek tán egy World-ös visszatérésben

- na persze csak Skype-pal

- és olyan szuper showder csapattal, akik megtiszteltek jelenlétükkel.

Sajnos képekkel és videóval ezúttal nem tudok szolgálni. Talán majd legközelebb, ha a játék hibáit leszűrve, mindenki látszódhat a felvételeken.

Még ha önmagát is cáfolja a játék marketing szövege... én Veletek vezetek! :tuti:

• 2

Tökmindegy

Tökmindegy

• 65 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

...kipihenve, nem a "pillanat" hatása alatt bevallom... lehet, hogy nem "csak" a Játékban van a hiba :ejnye1:  SŐT tuti biztos, hogy nálam is sántít valami.

Sajnossan nem vagyok egy PC-Guru :wilting: , még csak gyakorlott felhasználó sem... Amolyan : bekapcsolom, odakattintok oszt had szóljon! :tf:

de... mind "fogyasztó", túl nagy kérés lenne, hogy ne keljen belemásznom a gépbe s ott matatni a "[font="arial, helvetica, sans-serif;font-size:14px;"]System Configuration Utility" (bármi is legyen az)[/font] hogy használni tudjam a terméket anélkül, hogy a körülöttem levő játékostársak és a saját "szórakozásra" szánt időt elpazaroljam ??? :fejvakaras:

mindenesetre... ha véletlenül mégis összejön a csapat ( akár 10-15 másodperc alatt) valóban kiváló szórakozást biztosít a Game, s kihozza minden emberből a "gyereket". :whehe:

Még így kínlódva is, mondhatom remekül szórakoztam, s bízom  benne még számtalanszor összeverődik ilyen s hasonló csapat ! :eljen:

Legközelebbi összeröffenésig "stay tuned" !  :not_i:  ... ähmmm izééé "Never drive Alone" :idiota:

• 2

Dealcsy

Dealcsy

• 281 hozzászólás
  • Advanced Member

Info Info

Kövi összröff?

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

www.nfswhun.eu
Nothing to see here...